Förnamn
Efternamn
Telefon
E-post
Välj kursen i listan (kurserna är ordnade i tidsföjld)
SYKSY 2026
Peruskoulutus KUOPIO ma-ti 26.-27.10.2026
Peruskoulutus RIIHIMÄKI ma-ti 2.-3.11.2026
Peruskoulutus JYVÄSKYLÄ to-pe 5.-6.11.2026
Liikuntaseurakoulutus HELSINKI la 14.11.2026
Peruskoulutus HELSINKI ma-ti 16.-17.11.2026
Peruskoulutus ROVANIEMI ma-ti 16.-17.11.2026
KEVÄT 2027
Peruskoulutus HEINOLA to-pe 11.-12.2.2027
Peruskoulutus PORI ma-ti 15.-16.2.2027
Peruskoulutus YLIVIESKA ma-ti 22.-23.2.2027
Peruskoulutus TURKU ma-ti 8.-9.3.2027
Peruskoulutus TAMPERE to-pe 18.-19.3.2027
Peruskoulutus HELSINKI ma-ti 22.-23.3.2027
Peruskoulutus VAASA to-pe 1.-2.4.2027
Grundutbildningen HELSINGFORS mån-tis 5.-6.4.2027
Liikuntaseurakoulutus SAVONLINNA la 17.4.2027
Liikuntaseurakoulutus KUORTANE la 24.4.2027
Liikuntaseurakoulutus TAMPERE la 15.5.2027
Liikuntaseurakoulutus SATAKUNTA (paikka tarkentuu myöhemmin) la 22.5.2027
Kursens betalare (namnet av lionsklubb eller faktureringsinfo om en annan betalare)
Namnet av skolan eller arbetsgivaren
Adress av skolan eller arbetsgivaren
Ditt yrke
Vilka åldersgrupper jobbar du med
Välj vilket slags kursmaterial du vill ha
Varhaiskasvatuksen Vatupassi-opas
Vatupassi-opas luokalle 1
Vatupassi-opas luokalle 2
Vatupassi-opas luokalle 3
Kompassi-opas luokalle 4
Kompassi-opas luokalle 5
Kompassi-opas luokalle 6
Yläkoulun Passi-materiaali
Nuorisoasteen Passi-materiaali (toinen aste)
Jag vill ha svenskspråkigt material
Osallistun liikuntaseurakoulutukseen
Sukupuoli
Nainen
Mies
Muu
En halua vastata
Työsuhde
Työssäkäyvä
Työtön
Opiskelija
Eläkeläinen
Muu
Äidinkieli
Suomi
Ruotsi
Saame
Englanti
Venäjä
Viro
Ukraina
Arabia
Somali
Muu kieli
Ikä
Koulutus
Perusaste
Toinen aste
Korkea-aste
Markkinointilupa: Haluan saada tietoa Siviksen koulutuksista ja toiminnasta.
Kyllä
En
Sänd